Łoniów: 6600 zł dla szpitala i 1000 zł dla punktu pogotowia. Radni Łoniowa i wójt ze wsparciem finansowym

  • 03.04.2020, 15:18
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Radosław Smalera: Rada Gminy w Łoniowie wraz z wójtem wspierają szpital…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Stan rozprzestrzeniającej się epidemii koronawirusa sprawia, że coraz więcej placówek medycznych potrzebuje wsparcia. Od kilkunastu dni w regionie prowadzone są liczne akcje wspierające sandomierski szpital, ale również wszystkie instytucje, które tej pomocy potrzebują. Do akcji przekazywania datków finansowych i rzeczowych włączają się samorządowcy, przedsiębiorcy i mieszkańcy. Radni Gminy Łoniów również zdecydowali się pomóc Szpitalowi Specjalistycznemu Ducha Świętego w Sandomierzu. Wspólnie z wójtem gminy radni zorganizowali koleżeńską zbiórkę pieniędzy, dzięki której już niebawem na konto sandomierskiej lecznicy wpłynie 6600 złotych.

Radosław Smalera, przewodniczący Rady Gminy w Łoniowie dodaje, że pomoc finansowa Szpitalowi Specjalistycznemu Ducha Świętego to nie jedyna inicjatywa pomocy w gminie, ponieważ wsparcie finansowe w wysokości 1000 złotych dostanie również Punktu Ratownictwa Medycznego w Łoniowie.


Inicjatywę radnych i zbiórkę pieniędzy wsparł także wójt gminy Szymon Kołacz, który wspólnie z radnymi deklaruje dalszą pomoc dla sandomierskiego szpitala w tej trudnej sytuacji.

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
K
K 06.04.2020, 14:19
A gdzie odstęp 2 metrów ?

Pozostałe