Świąteczne paczki od sandomierskiej Caritas ruszyły w drogę

  • 03.04.2020, 20:17
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Świąteczne paczki od sandomierskiej Caritas ruszyły w drogę
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Paczki świąteczne od Caritas Diecezji Sandomierskiej od dziś zaczęły trafiać do osób biednych, samotnych i chorych. Do najbliższej środy świąteczna pomoc żywnościowa trafi do ponad 140 osób.

Tradycyjnie tuż przed Świętami Wielkanocnymi Caritas Diecezji Sandomierskiej dostarcza paczki świąteczne do osób, które tego potrzebują. W tym roku również takie paczki wyruszyły w drogę, jednak jak podkreśla ks. Bogusław Pitucha, dyrektor organizacji, w tym roku przez pandemię koronawirusa zbiórka artykułów wyglądała nieco inaczej.
Organizacja wspiera nie tylko przez dostarczenie paczki świątecznej. Do potrzebujących trafi również wsparcie finansowe. 


Dystrybucją paczek, które dostarczane są pod drzwi danych osób zajmują się pracownicy organizacji. Jedną z takich osób jest siostra Teresa, która dziś przyznała, że osób potrzebujących i czekających na pomoc jest coraz więcej. 


W 10 kilogramowych paczkach o wartości 150 złotych znajdują się produkty o przedłużonym terminie ważności oraz słodycze. 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe