Sandomierz: Maseczka dla każdego gospodarstwa domowego

  • 04.04.2020, 17:06
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Sandomierz: Maseczka dla każdego gospodarstwa domowego
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Od kilku dni w Sandomierzu trwa dystrybucja maseczek ochronnych, które ufundował dla swoich mieszkańców sandomierski Urząd Miejski. Do tej pory do skrzynek pocztowych mieszkańców pracownicy Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej dostarczyli już ponad 750 maseczek.

Rękawiczki i maseczki ochronne to w tej chwili towar deficytowy. Jak przyznaje burmistrz Sandomierza, Marcin Marzec to właśnie dlatego miasto zdecydowało się na zabezpieczenie swoich mieszkańców i  dostarczanie do każdego gospodarstwa domowego maseczek ochronnych. 


O akcji roznoszenia maseczek wielorazowego użytku mówił Henryk Wilczek z Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Sandomierzu, który tą akcję koordynuje od samego początku jej trwania. Jak wyjaśnia do każdej skrzynki pocztowej w Sandomierzu trafi jedna maseczka z szczegółową instrukcją obsługi. 


Maseczek wciąż brakuje, dlatego swoją pomoc przy ich szyciu zadeklarowali pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Sandomierskiego Centrum Kultury, świetlic środowiskowych i warsztatów terapii zajęciowej.

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe