Świętokrzyskie: Potwierdzono 12 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w regionie.

  • 05.04.2020, 11:07 (aktualizacja 05.04.2020, 12:18)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Świętokrzyskie: Potwierdzono 12 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w regionie.

Podziel się:

Oceń:

W swoich porannych komunikatach Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 207 nowych zakażeniach koronawirusem w Polsce. W województwie świętokrzyskim również ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły nowe przypadki zakażeń. Jak poinformowała Ewa Łukomska, rzecznik prasowy wojewody świętokrzyskiego zakażenie stwierdzono u 12 osób.
Zakażenie potwierdzono u starszego mężczyzny z powiatu starachowickiego. Zakażone jest również 11 kobiet. 6 z powiatu starachowickiego (5 starszych i jedna w sile wieku), 3 kobiety w sile wieku i jedna młoda z powiatu skarżyskiego, a także jedna kobieta w sile wieku z powiatu koneckiego.
 
W sumie na terenie województwa odnotowano dotąd 93 przypadki zachorowań na COVID-19. W regionie hospitalizowane jest 52 osoby, 4098 osób poddanych jest kwarantannie a 85 osób objętych nadzorem epidemiologicznym.
SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe