Świętokrzyskie: W regionie na koronawirusa choruje już ponad 100 osób

  • 06.04.2020, 11:41
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Świętokrzyskie: W regionie na koronawirusa choruje już ponad 100 osób

Podziel się:

Oceń:

Codziennie przybywa nowych przypadków zakażeń koronawirusem w Polsce. W województwie świętokrzyskim również codziennie powiększa się liczba zachorowań na COVID-19. Dziś rano u kolejnych 10 osób z województwa potwierdzono zakażenie koronawirusem. W sumie do tej pory w regionie zakażenie potwierdzono u 103 osób.
W ostatnim komunikacie rzecznik prasowy wojewody świętokrzyskiego Ewa Łukomska potwierdziła poranną informację resortu zdrowia i podała bardziej szczegółowe informacje co do potwierdzonych przypadków.
 
- 9 zakażonych mieszka na terenie powiatu kieleckiego. Jest to kobieta w sile wieku oraz 8 mężczyzn, z czego 4 jest młodych, a 4 w sile wieku. Zakażony jest także starszy mężczyzna pochodzący z powiatu raciborskiego w województwie śląskim – poinformowała Ewa Łukomska, rzecznik prasowy wojewody świętokrzyskiego.
 
W sumie na terenie województwa odnotowano dotąd 103 przypadki zachorowań na COVID-19, z czego jedna osoba zmarła. Dodatkowo w regionie 65 osób jest hospitalizowanych, 4275 osób jest poddanych kwarantannie, a 67 jest pod nadzorem epidemiologicznym. W całej Polsce u 4201 osób stwierdzono zakażenie koronawirusem. Niestety aż 98 pacjentów zmarło.
SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe