Klimontów: Do mieszkańców trafiło ponad 3000 maseczek ochronnych!

  • 06.04.2020, 15:10
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Klimontów: Do mieszkańców trafiło ponad 3000 maseczek ochronnych! Źródło: Internet

Podziel się:

Oceń:

W gminie Klimontów również mieszkańcy otrzymują maseczki ochronne. Maseczki bezpiecznie mieszkańcy mogli odebrać w okienku podawczym Urzędu Miasta. Jak dotąd magistrat przekazał 3500 maseczek wielokrotnego użytku.
Stan epidemii składnia wszystkich do zachowywania szczególnych zasad bezpieczeństwa. Środki ochrony osobistej takie jak maseczki ochronne i rękawiczki to niestety w ostatnim czasie towar deficytowy. Właśnie dlatego poszczególne samorządy decydują się na przekazywanie maseczek ochronnych swoich mieszkańcom. Gmina Klimontów do rąk swoich mieszkańców takich maseczek przekazała już 3500 sztuk. Jak przyznaje Marek Goździewski, burmistrz Klimontowa zainteresowanie akcją było bardzo duże. Jak powiedział początkowo gmina zakupiła 1500 maseczek jednak ta liczba okazała się stanowczo za mała, dlatego zdecydowano o zakupie kolejnej partii.
 
Podczas akcji rozdawania maseczek ochronnych burmistrz Klimontowa zachęcał swoich mieszkańców do ich noszenia szczególnie podczas robienia zakupów.
 
- Mamy u nas w rynku dużą ilość małych, wąskich sklepów, w których ludzie robią zakupy. Chociażby z tego względu chcemy, aby mieszkańcy posiadali maseczki i zakładali je udając się do takich miejsc. Mam nadzieję, że choć w pewnym stopniu wpłynie to na poprawę bezpieczeństwa - dodał burmistrz Marek Goździewski.
 
Maseczki przekazane do mieszkańców są bawełniane i posiadają odpowiedni atest.
SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe