Lipnik: 3600 zł dla szpitala w Sandomierzu i 3600 zł dla szpitala w Opatowie od Rady Gminy Lipnik

  • 06.04.2020, 16:14
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Stanisław Mazur: Po 3600 zł przekazaliśmy dla szpitali w Sandomierzu i…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Radni Lipnika wsparli Szpital Specjalistyczny Ducha Świętego w Sandomierzu. To kolejny samorząd z regionu, który pomógł sandomierskiemu szpitalowi w dobie pandemii koronawirusa.

Gmina Lipnik leży w powiecie opatowskim, jednak jak podkreślił przewodniczący Rady Gminy, Stanisław Mazur duża część mieszkańców korzysta z leczniczej oferty szpitala w Sandomierzu. Stąd decyzja radnych o przekazaniu 3600 złotych.  


Jak przyznaje Stanisław Mazur radni zdając sobie sprawę z trudnej sytuacji jaka dotyka obecnie wszystkie szpitale w Polsce zorganizowali zbiórkę pieniędzy dla dwóch okolicznych szpitali. Oprócz sandomierskiej lecznicy radni Lipnika wsparli również Szpital św. Leona w Opatowie. 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe