Świętokrzyskie: Kolejne 7 zakażeń koronawirusem potwierdzone w regionie!

  • 07.04.2020, 10:50
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Świętokrzyskie: Kolejne 7 zakażeń koronawirusem potwierdzone w regionie!

Podziel się:

Oceń:

Każdego dnia rośnie liczna osób zarażonych koronawirusem w województwie świętokrzyskim. Dziś rano Ministerstwo Zdrowia ponownie poinformowało o kolejnych siedmiu przypadkach zakażeń. W regionie do tej pory potwierdzono zakażenie u 110 osób.
Rzecznik prasowy wojewody świętokrzyskiego, Ewa Łukomska w swoich komunikatach potwierdziła informacje przekazane dziś przez resort zdrowia. Jak wyjaśnia w grupie zakażonych osób znajduje się większość kobiet.
 
- Zakażenie koronawirusem potwierdzono u aż sześciu kobiet. Cztery są w sile wieku i pochodzą z powiatów ostrowieckiego, jędrzejowskiego, starachowickiego i kieleckiego. Kolejne dwie są młode i mieszkają w powiecie skarżyskim. Zakażenie wykryto także u mężczyzny w sile wieku z powiatu skarżyskiego – wyjaśniła rzeczniczka Ewa Łukomska.
 
W sumie na terenie województwa świętokrzyskiego oficjalnie potwierdzono 110 przypadków zachorowań na COVID-19. W szpitalach przebywa także 66 osób, u których podejrzewa się zakażenie wirusem, 4268 osób jest poddanych kwarantannie, a 56 jest pod nadzorem epidemiologicznym. Do dziś w całej Polsce u 4532 osób stwierdzono zakażenie koronawirusem, z czego niestety aż 111 pacjentów zmarło.
SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe