W Sandomierzu dezynfekowane są altany śmietnikowe

  • 07.04.2020, 14:12
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
W Sandomierzu dezynfekowane są altany śmietnikowe
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Miasto podjęło kolejne kroki w celu zwiększenia bezpieczeństwa swoich mieszkańców. Po przystankach i autobusach miejskich dezynfekcji poddane zostały altany śmietnikowe.

W tym tygodniu Sandomierz postawił na dezynfekcję altan śmietnikowych. W ramach akcji zostały zdezynfekowane wszystkie altany w mieście, czyli w sumie 38. Jak przyznaje rzecznik burmistrza Michał Mendak, prace dezynfekcyjne prowadzone były przez pracowników Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu. 


Do dezynfekcji altan wykorzystano specjalny płyn, który zwalcza niebezpieczne wirusy. Akcja dezynfekcji altan śmietnikowych będzie z pewnością powtórzona.  

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe