#solidarnesandomierskie: Restauracja Prima Aprilis przekazała personelowi szpitala w Sandomierzu posiłki, świeże pieczywo i wodę

  • 07.04.2020, 16:10 (aktualizacja 07.04.2020, 16:21)
  • Telewizja Sandomierz | [email protected]
#solidarnesandomierskie: Restauracja Prima Aprilis przekazała personelowi szpitala w Sandomierzu posiłki, świeże pieczywo i wodę Fot. Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości w Sandomierzu

Podziel się:

Oceń:

#solidarnesandomierskie to ciekawa inicjatywa Ośrodka Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu mająca na celu wsparcie mieszkańców całego regionu w czasie rozprzestrzeniającej się coraz bardziej epidemii koronawirusa.

Jak informowaliśmy w poprzednich artykułach sandomierski Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości uruchomił w ostatnim czasie nowe miejsce na kulinarnej mapie miasta. W związku z podjętą przez instytucję inicjatywą #solidarnesandomierskie pracownicy nowej restauracji Prima Aprilis oraz Ośrodka  także postanowili wesprzeć Szpital Specjalistyczny Ducha Świętego w Sandomierzu. W poniedziałek na ręce pracowników lecznicy trafiły obiady, wypiekane przez szefa kuchni pieczywo oraz woda mineralna. 


Organizatorzy akcji #solidarnesandomierskie zapewniają, że to dopiero początek podejmowanych działań, a w niedalekiej przyszłości pojawią się następne. 

 

Telewizja Sandomierz | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe