Przedsiębiorcy z Sandomierza korzystają z pakietu pomocy przygotowanego przez miasto

  • 08.04.2020, 13:41
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Przedsiębiorcy z Sandomierza korzystają z pakietu pomocy przygotowanego…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Do Urzędu Miejskiego w Sandomierzu wpływają wnioski przedsiębiorców dotyczące możliwości skorzystania z poszczególnych form pakietu pomocowego. Do tej pory magistrat przyjął już ponad 40 wniosków od sandomierskich przedsiębiorców z prośbą o zastosowanie ulg.

Odroczenie terminu płatności podatku od nieruchomości i od środków transportu to jedna z propozycji, jaką miasto przygotowało dla lokalnych właścicieli firm, którzy w trudnym czasie epidemii mają niełatwą sytuację. Dodatkowo osoby, które z decydowały się na zawieszenie swojej działalności gospodarczej będą zwolnione z czynszu w lokalach komunalnych za okres, który obejmuje czas epidemii. Natomiast przedsiębiorcy, którzy nie zdecydowali się na ograniczenie działalności i nadal prowadzą swoją firmę zapłacą o połowę niższe stawki.


Jak przyznaje burmistrz, Marcin Marzec przedsiębiorcy działający na terenie Sandomierza do tej pory złożyli ponad 40 wniosków o zastosowanie ulg. Na czas epidemii prawie 30 firm zawiesiło swoją dotychczasową działalność.  

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ja
Ja 12.05.2020, 11:39
A może by tak zwolnić z podatku od nieruchomości albo go obniżyć o połowę ? My nie zarybiamy to miasto tez powinno dostawać mniej nieprawdaż? . Tylko za co byłyby opłacane tłuste pensje i i stołki?

Pozostałe