Świętokrzyskie: Nowe zakażenia i ozdrowienie w regionie!

  • 09.04.2020, 11:40
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Świętokrzyskie: Nowe zakażenia i ozdrowienie w regionie!

Podziel się:

Oceń:

Jak poinformowała Ewa Łukomska, rzecznik prasowy wojewody świętokrzyskiego liczba zakażonych koronawirusem w regionie wzrosła dziś do 129 osób.
- W województwie świętokrzyskim potwierdzono 2 kolejne przypadki zakażenia koronawirusem. To kobieta z powiatu kieleckiego oraz mężczyzna z powiatu skarżyskiego. Oboje zakażeni są w sile wieku – wyjaśnia Ewa Łukomska.
 
Mimo niepokojących wieści z województwa świętokrzyskiego w związku z COVID-19 są też dobre wiadomości przekazane przez rzecznika wojewody. Jak się dowiedzieliśmy w regionie jedna osoba pokonała chorobę.
 
- Miło jest mi poinformować Państwa o pierwszym przypadku ozdrowienia – chorobę pokonała kobieta w sile wieku z powiatu pińczowskiego – informuje rzeczniczka Ewa Łukomska.
 
W sumie w województwie świętokrzyskim odnotowano dotąd 129 zachorowań na COVID-19, w tym dwa zgony.

 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe