80% mniej obrotu na giełdzie w Sandomierzu. Będą też nowe ograniczenia

  • 09.04.2020, 14:15
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Janusz Stasiak: 80% mniej obrotu na giełdzie w Sandomierzu
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Giełda w Sandomierzu przeżywa prawdziwe oblężenie. Szczególnie w okresie przedświątecznym wszyscy decydują się, żeby właśnie tam zakupić świeże produkty. Jak przyznaje Janusz Stasiak, prezes Samorządowego Zakładu Budżetowego „Targowiska Miejskie” w Sandomierzu pomimo, że zainteresowanie zakupami jest spore to udaje się zachować wszystkie względy bezpieczeństwa, do których stosują się zarówno sprzedający jak i kupujący.

Od tej soboty na sandomierskiej giełdzie spotkamy się jednak z dodatkowymi obostrzeniami. Szczególnie respektowanymi aspektami będzie liczba osób korzystających z usług targowiska. 

loadingŁaduję odtwarzacz...


Burmistrz miasta Marcin Marzec podkreślił dodatkowo, że chociaż powierzchnia targowiska jest duża to jednak przepisy pozwalają na handel najpotrzebniejszymi towarami. Burmistrz zwrócił się również z apelem, żeby korzystać targowisko tylko jako miejsce do zrobienia niezbędnych zakupów.

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe