Ruszają szkolenia on-line organizowane przez Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu

  • 09.04.2020, 15:03
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Wojciech Zych: Ruszają szkolenia on-line organizowane przez Ośrodek Promowania…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu pomimo rozprzestrzeniającej się epidemii koronawirusa nie zwalnia tempa. Ostatnią w tym trudnym czasie jego inicjatywą skierowaną głównie do przedsiębiorców jest uruchomienie zdalnych szkoleń. Rozpoczęcie pierwszych szkoleń w trybie online sandomierski Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości planuje tuż po świętach. A ich oferta jest naprawdę bardzo bogata.
Jak przetrwać w biznesie w dobie epidemii koronawirusa? Jak w życiu zawodowym opanować strach przed zachorowaniem i zapewnić sobie komfort do pracy? Jak efektywnie zarządzać zespołem podczas pracy zdalnej? Strategie i metody sprzedaży. Jak skutecznie sprzedawać w czasie koronawirusa? – to główne tematy szkoleń jakie będą poruszać specjaliści z przedsiębiorcami, którzy w dobie koronawirusa nie mają łatwo.
 
Jak w rozmowie telefonicznej z nami podkreśla Wojciech Zych z Ośrodka Promowania Przedsiębiorczości to nie jedyne szkolenia jakie będą organizowane przez Ośrodek. W najbliższych tygodniach na przedsiębiorców będzie czekać również następna oferta szkolenia z rządowej tarczy antykryzysowej dla firm oraz z marketingu w mediach społecznościowych w dobie koronawirusa .
 
Więcej informacji dotyczących szkoleń prowadzonych przez Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu można znaleźć w poniższym linku:
 
SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe