25-letni mieszkaniec powiatu z grzywną 10 000 złotych za złamanie zasad kwarantanny

  • 14.04.2020, 16:08
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
sierż. szt. Paulina Kalandyk: 10 tysięcy złotych grzywny za złamanie zasad…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

25-letni mężczyzna z powiatu sandomierskiego kilkakrotnie zignorował zasady kwarantanny. Mężczyzna nie odbierał telefonu i nie reagował na prośby policjantów. Miał pozostać również w odosobnieniu jednak zaprosił do siebie gościa. Teraz zapłaci karę w wysokości 10 tysięcy złotych.

Jak wyjaśnia sierżant sztabowy Paulina Kalandyk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu mężczyzna podczas kwarantanny miał przebywać w izolacji. Policjanci podczas kontroli próbowali się z nim skontaktować jednak mężczyzna trzykrotnie nie odbierał telefon. Nie reagował również na nawoływania funkcjonariuszy. W środę 8 kwietnia policjanci w trakcie kontroli zaobserwowali, że 25-latek przyjmuje w swoim domu gościa. 


Policjanci zdecydowali o zgłoszeniu spawy do sądu oraz o powiadomieniu sanepidu. Powiatowy Inspektor Sanitarny wydał już decyzję i na 25-latka nałożył karę administracyjną w wysokości 10 tysięcy złotych. 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nemo
Nemo 19.04.2020, 20:53
Za łamanie kwarantanny powinna być kara śmierci jak w Korei.

Pozostałe