Miał ruszać właśnie teraz. Co dalej z naborem do szkół ponadpodstawowych?

  • 12.05.2020, 15:21
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Miał ruszać właśnie teraz. Co dalej z naborem do szkół ponadpodstawowych?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych miała właśnie się zaczynać. Dokładnie miała ruszyć 11 maja. Takie przynajmniej były decyzje ze stycznia, ale z powodu pandemii COVID-19, zawieszenia zajęć w szkołach i przesunięcia egzaminu ósmoklasistów z kwietnia na czerwiec - są one już nieaktualne.

Jaki jest więc tegoroczny planowany harmonogram i jakie zasady będą obowiązywać w trakcie naboru? O te kwestie zapytaliśmy dziś naczelnika Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Sandomierzu dr Janusza Suszynę. 


Jak wyjaśnia naczelnik przyszli uczniowie szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Sandomierski będą mogli aplikować o przyjęcie składając elektroniczny formularz rekrutacyjny. 


Uzupełnić swoją dokumentację będzie można również osobiście w szkołach jednak przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności. 
Powiat Sandomierki nadzoruje obecnie pięć szkół ponadpodstawowych, których oferta edukacyjna jest naprawdę bogata. 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe