Świętokrzyskie: Potwierdzono 9 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie!

  • 13.05.2020, 10:46
  • STV | Telewizja Sandomierz
Świętokrzyskie: Potwierdzono 9 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie! Fot. Pixabay

Podziel się:

Oceń:

Ministerstwo Zdrowia w porannych komunikatach poinformowało o nowych zakażeniach, z których aż 9 potwierdzono na terenie województwa świętokrzyskiego.
Osoby, u których potwierdzono wirusa to 5 kobiet (jedna młoda, dwie w średnim wieku i dwie starsze) z terenu powiatu kieleckiego, mężczyzna w sile wieku z powiatu kieleckiego, starszy mężczna z powiatu pińczowskiego, starsza kobieta z powiatu buskiego i starszy mężczyzna z powiatu włoszczowskiego.
 
W sumie na terenie województwa świętokrzyskiego potwierdzono 337 przypadków zakażenia wirusem SARS Cov-2, w tym 13 zgonów oraz 182 ozdrowienia.
STV | Telewizja Sandomierz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe