Świętokrzyskie: W regionie odnotowano 14 ofiar śmiertelnych koronawirusa. Dziś zmarła 69-letnia kobieta z powiatu ostrowieckiego.

  • 14.05.2020, 14:55
  • STV | Telewizja Sandomierz
Świętokrzyskie: W regionie odnotowano 14 ofiar śmiertelnych koronawirusa. Dziś zmarła 69-letnia kobieta z powiatu ostrowieckiego. Źródło: Internet

Podziel się:

Oceń:

W czwartek rano w województwie świętokrzyskim nie odnotowano nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Jednak Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci 69-letniej kobiety hospitalizowanej w szpitalu w Starachowicach. Zmarła jest mieszkanką powiatu ostrowieckiego. To 14 śmiertelna ofiara wirusa SARS-CoV-2 w województwie.
Pojawiają się jednak też dobre informacje. Odnotowano 11 nowych ozdrowień – 10 w powiecie kieleckim i 1 w kazimierskim.
 
W sumie na terenie województwa świętokrzyskiego potwierdzono 337 zachorowań na COVID-19 oraz 193 ozdrowienia. Ponadto w naszym regionie 91 osób jest hospitalizowanych w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem, 3478 osób jest poddanych kwarantannie, a 28 osób jest pod nadzorem epidemiologicznym.

 

 

STV | Telewizja Sandomierz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe