Świętokrzyskie: Dwie kolejne osoby zmarły z powodu zakażenia koronawirusa. W regionie potwierdzono również trzy nowe zakażenia!

  • 15.05.2020, 15:28
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Świętokrzyskie: Dwie kolejne osoby zmarły z powodu zakażenia koronawirusa. W regionie potwierdzono również trzy nowe zakażenia! Fot. Władysław Czulak

Podziel się:

Oceń:

Kolejne dwie osoby w regionie przegrały walkę z koronawirusem. W szpitalu w Starachowicach z powodu zakażenia SARS-Cov-2 zmarła 69 kobieta z powiatu ostrowieckiego i 69-letni mężczyzna z powiatu koneckiego. W piątek rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało również o trzech nowych zakażeniach koronawirusem.
- W województwie świętokrzyskim potwierdzono trzy kolejne przypadki choroby COVID-19. To dwaj starsi mężczyźni z powiatu ostrowieckiego i starachowickiego oraz mężczyzna w sile wieku z powiatu ostrowieckiego – poinformowała Ewa Łukomska, rzecznik wojewody świętokrzyskiego.
 
W sumie w regionie potwierdzono 340 zachorowań na COVID-19, w tym 16 zgonów oraz 193 ozdrowienia. Ponadto na terenie województwa świętokrzyskiego 91 osób jest hospitalizowanych, 3298 osób jest poddanych kwarantannie, a 29 osób jest pod nadzorem epidemiologicznym.
SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe