Remont bez uciążliwości. Sandomierski PGKiM przeprowadza bezwykopową renowację kanalizacji

  • 15.05.2020, 18:15
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Remont bez uciążliwości. Sandomierski PGKiM przeprowadza bezwykopową renowację…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Od kilku dni na dwóch sandomierskich ulicach – ulicy Słowackiego i Maciejowskiego - trwają prace związane z renowacją sieci kanalizacyjnej. Jednak, żeby remont nie przeszkadzał zbytnio mieszkańcom pobliskich osiedli oraz nie był uciążliwy dla kierowców Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu zdecydowało się, aby prace remontowe na tych odcinkach wykonać metodą bezwykopową.

Prowadzone prace polegają na utworzeniu specjalnego rękawa nasączonego żywicami epoksydowymi. Co to znaczy dla leciwej już sieci kanalizacyjnej i jak to wygląda od strony technicznej wyjaśnia Wojciech Jurkowski z firmy, która podjęła się wykonania remontu tej sieci. 


Renowacja około 400 metrów sieci kanalizacyjnej sandomierski PGKiM będzie kosztować 300 tysięcy złotych. Prace potrwają do najbliższego poniedziałku.  

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe