Świętokrzyskie: Tydzień rozpoczął się złą informacją. W regionie potwierdzono 11 nowych zachorowań. Zmarła również kolejna osoba! To 53-letnia kobieta z powiatu opatowskiego.

  • 18.05.2020, 12:56
  • STV | Telewizja Sandomierz
Świętokrzyskie: Tydzień rozpoczął się złą informacją. W regionie potwierdzono 11 nowych zachorowań. Zmarła również kolejna osoba! To 53-letnia kobieta z powiatu opatowskiego. Fot. PAP

Podziel się:

Oceń:

Niestety po spokojnym weekendzie poniedziałkowe informacje na temat aktualnych danych związanych z epidemią koronawirusa w naszym regionie nie są optymistyczne. W województwie świętokrzyskim zanotowano 11 nowych zachorowań na COVID-19. W szpitalu w Starachowicach zmarła też 53-letnia kobieta z powiatu opatowskiego. Jednak są też pozytywne informacje, ponieważ powiększa się grono ozdrowieńców o kolejnych 12 osób.
W województwie świętokrzyskim potwierdzono 11 kolejnych przypadków zakażenia koronawirusem. Cztery z nich pochodzą z powiatu kieleckiego. Są to kobieta i mężczyzna w sile wieku, młoda kobieta oraz chłopiec. Trzy kolejne są mieszkańcami powiatu staszowskiego. Są to mężczyzna w sile wieku, starszy mężczyzna oraz starsza kobieta. Po dwa przypadki zanotowano w powiecie ostrowieckim - dwie starsze kobiety oraz powiecie starachowickim - kobieta w sile w wieku i starszy mężczyzna.
 
W regionie przybyło też 12 osób, które pokonały chorobę. Siedem z nich mieszka w powiecie kieleckim, po dwie w skarżyskim i starachowickim. Jedno ozdrowienie zanotowano w powiecie ostrowieckim.
 
W sumie na terenie województwa świętokrzyskiego potwierdzono 352 zachorowania na COVID-19, w tym 18 zgonów oraz 205 ozdrowień. Ponadto 94 osoby są hospitalizowane, 2160 osób jest poddanych kwarantannie, a 28 osób jest pod nadzorem epidemiologicznym.
STV | Telewizja Sandomierz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe