100. rocznica urodzin Jana Pawła II: Uczniowie z Koprzywnicy przygotowali szkolną akademię online!

  • 18.05.2020, 16:09 (aktualizacja 18.05.2020, 16:24)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Uczniowie z Koprzywnicy przygotowali szkolną akademię online z okazji…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W 100 rocznicę urodzin świętego Jana Pawła II uczniowie klasy IIc z Zespołu Placówek Oświatowych w Koprzywnicy chcąc uczcić pamięć o Papieżu Polaku podjęli się zorganizowania wielu inicjatyw, które pozwoliły im na podniosłe i niezwykle uroczyste świętowanie tego ważnego dla wszystkich nas dnia. Dzieci przygotowały wiersze, odśpiewały Barkę oraz wykonały okolicznościowe prace plastyczne.

O wszystkich inicjatywach uczniów i zorganizowaniu małej wirtualnej akademii poinformowała naszą redakcję wychowawczyni młodych artystów pani Bożena Grzyb, która w imieniu swojej klasy, dyrekcji szkoły i nauczycieli oraz pracowników administracji zapaliła znicz z łańcuchem serc pod hasłem "Serca przepełnione miłością uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Koprzywnicy” w Sandomierzu.

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Zdjęcia (23)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe