Ostrowiec: Zmarła 19 osoba zakażona koronawirusem w regionie. To starsza kobieta z powiatu ostrowieckiego.

  • 19.05.2020, 11:37
  • STV | Telewizja Sandomierz
Ostrowiec: Zmarła 19 osoba zakażona koronawirusem w regionie. To starsza kobieta z powiatu ostrowieckiego. Źródło: Internet

Podziel się:

Oceń:

Ministerstwo Zdrowia w swoich porannych komunikatach poinformowało o nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. W województwie świętokrzyskim dzisiaj jednak nie stwierdzono żadnych nowych zachorowań na COVID-19. Przykrą wiadomością jest jednak śmierć 87-letniej kobiety z powiatu ostrowieckiego, która zmarła w związku z zakażeniem koronawirusem.
Jak poinformowła Ewa Łukomska, rzecznik prasowy wojewody, oficjalnie za ozdrowieńców uznano kolejnych 7 osób. To mieszkańcy powiatów jędrzejowskiego, kieleckiego, koneckiego (dwie osoby), sandomierskiego, skarżyskiego oraz lipskiego (woj. mazowieckie, przypadek dokumentowany przez świętokrzyską WSSE).
 
W sumie na terenie województwa potwierdzono od początków pandemii 352 przypadki zakażenia wirusem SARS Cov-2, 19 osób w związku z tym zmarło, 212 uznaje się za ozdrowieńców.
STV | Telewizja Sandomierz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe