Poseł publikuje skandaliczny fotomontaż. Dziś przeprasza twierdząc, że popełnił błąd

  • 20.05.2020, 11:57 (aktualizacja 20.05.2020, 12:41)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Poseł publikuje skandaliczny fotomontaż. Dziś przeprasza twierdząc, że popełnił błąd Fot. www.facebook.com/marek.kwitek.7 Poseł na sejm RP Marek Kwitek

Podziel się:

Oceń:

Od kilku dni w mediach społecznościowych krąży fotomontaż, na którym umieszczono wizerunek kandydata na urząd Prezydenta RP Rafała Trzaskowskiego. Na prezentowanej fotografii wmontowano twarz prezydenta Warszawy w obecności Wojciecha Jaruzelskiego. W rzeczywistości zdjęcie prezentuje byłego prezydenta w obecności córki.

Wczoraj zdjęcie to pojawiło się także na profilu społecznościowym Posła Ziemi Sandomierskiej z PiS Marka Kwitka. Poseł do udostępnionej fotografii dołączył także autorski opis:

Mistrz i uczeń? Wojciech Jaruzelski i Rafał Trzaskowski - były prezydent i niedoszły prezydent.

Publikacja posła oburzyła opinię publiczną, zarzucając Markowi Kwitkowi walkę polityczną i hejt. Poseł PO ze Skarżyska Kamiennej Marzena Okła-Drewnowicz na swoim fanpage opublikowała zrzut ekranu z widoczną publikacją na profilu posła Kwitka, dodając swój komentarz do całej sytuacji. 

Dziś na profilu posła z Sandomierza pojawiło się oświadczenie, w którym Marek Kwitek przeprasza za zaistniałą sytuację, dodając, że nie miał świadomości, że udostępnia fotomontaż.

We wszystkim tym nasuwa się jednak pytanie, czy publikując takie zdjęcie, nawet nieświadomie, poseł reprezentujący mieszkańców Ziemi Sandomierskiej powinien dodawać autorski opis szkalujący innych politycznych działaczy? 


Przypomnijmy, że Marek Kwitek mieszka w Sandomierzu i z zawodu jest nauczycielem historii. Do 2007 roku uczył w I LO Collegium Gostomianum. Wygrywając w swoim okręgu w wyborach parlamentarnych VI kadencji został posłem. Pełni tę funkcję nieprzerwanie od 13 lat. 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe