Świętokrzyskie: Dwa nowe zakażenia koronawirusem i siedem ozdrowień w regionie!

  • 20.05.2020, 13:51
  • STV | Telewizja Sandomierz
Świętokrzyskie: Dwa nowe zakażenia koronawirusem i siedem ozdrowień w regionie! Fot. Leszek Szymański/PAP

Podziel się:

Oceń:

W środę rano resort zdrowia podał informację o nowych zachorowaniach na COVID-19, z których dwa przypadki zakażeń odnoszą się do naszego regionu. Do tej pory w województwie świętokrzyskim odnotowano 355 przypadków zakażenia koronawirusem, natomiast 219 osób pokonało chorobę.
Jak informuję Ewa Łukomska, rzeczniczka wojewody świętokrzyskiego w województwie świętokrzyskim potwierdzono dwa nowe przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2.
 
- Są to dwaj mężczyźni – młody i starszy – z powiatu starachowickiego – dodaje Ewa Łukomska, rzeczniczka wojewody świętokrzyskiego.
 
W regionie odnotowano też 7 nowych ozdrowień. Chorobę pokonali mieszkańcy powiatów jędrzejowskiego – 1, kieleckiego – 3, koneckiego – 1 oraz starachowickiego – 2. Aktualnie w województwie świętokrzyskim w szpitalach leczonych jest 89 pacjentów, poddanych kwarantannie jest 1857 osób, a nadzorem epidemiologicznym objętych jest 40 osób.
STV | Telewizja Sandomierz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe