Świętokrzyskie: Cztery zakażenia i kolejne pięć ozdrowień w regionie!

  • 21.05.2020, 14:32
  • STV | Telewizja Sandomierz
Świętokrzyskie: Cztery zakażenia i kolejne pięć ozdrowień w regionie! Źródło: Internet

Podziel się:

Oceń:

O kolejne pięć osób powiększyła się grupa ozdrowieńców w województwie świętokrzyskim. Niestety nadal rośnie liczba zakażonych koronawirusem, ponieważ chorobę COVID-19 w regionie potwierdzono u kolejnych czterech osób.

Nowe zachorowania dotyczą dwóch kobiet z powiatu starachowickiego, z których jedna jest młoda, a druga w sile wieku. Zakażenie wirusem SARS-CoV-2 zostało też potwierdzone u kobiety i mężczyzny z powiatu ostrowieckiego. 

W województwie odnotowano 5 nowych ozdrowień. Chorobę pokonali mieszkańcy powiatów: ostrowieckiego – 2, opatowskiego – 1 oraz staszowskiego – 2.

W sumie na terenie województwa świętokrzyskiego potwierdzono 361 zachorowań na COVID-19, w tym 20 zgonów. Ponadto 90 osób jest hospitalizowanych, 1793 osoby są poddane kwarantannie, a 46 osób jest pod nadzorem epidemiologicznym.

 

STV | Telewizja Sandomierz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe