Świętokrzyskie: O kolejne pięć osób powiększyła się liczba zakażonych koronawirusem w regionie!

  • 22.05.2020, 15:57
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Świętokrzyskie: O kolejne pięć osób powiększyła się liczba zakażonych koronawirusem w regionie! Fot. Adobe Stock

Podziel się:

Oceń:

W piątek rano Ministerstwo Zdrowia podało aktualne dane dotyczące liczby zachorowań na COVID-19. Pięć nowych zakażeń wykryto w województwie świętokrzyskim, z czego aż cztery potwierdzono w powiecie starachowickim.
Zarażone są dwie kobiety, jedna w sile wieku, a druga starsza. Chorobę w powiecie starachowickim wykryto też u dwóch mężczyzn w sile wieku. Oprócz tego jeden przypadek zakażenia wirusem SARS-CoV-2 zanotowano w powiecie skarżyskim, gdzie chora jest kobieta w sile wieku.
 
W sumie na terenie województwa świętokrzyskiego potwierdzono już 366 zachorowań na COVID-19, w tym 20 zgonów oraz 224 ozdrowienia. Ponadto 85 osób jest hospitalizowanych, 1 777 osób jest poddanych kwarantannie, a 48 osób jest pod nadzorem epidemiologicznym.
SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe