Strażnica druhów z Koprzywnicy zyskuje nowy blask. Potrzeb jest jednak więcej

  • 28.05.2020, 16:49
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Strażnica druhów z Koprzywnicy zyskuje nowy blask. Potrzeb jest jednak…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Budynek siedziby strażaków ochotników z Koprzywnicy zmienia swój wizerunek na lepsze. Zakończył się już generalny remont świetlicy, teraz kolej na pozostałe pomieszczenia.

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Koprzywnicy zgodnie podkreślają, że remont remizy jest bardzo potrzebny. Z tą kwestią zgadza się również burmistrz Aleksandra Klubińska, ponieważ jak twierdzi budynek remizy służy całej lokalnej społeczności.


Oprócz poszczególnych sal  modernizacji wymagają przeciekające tarasy, które już kilka lat sprawiają olbrzymi problem z wilgocią, która panuje w dolnych kondygnacjach budynku. Do tej pory odnowiono salę główną remizy, gdzie wymieniono instalację elektryczną i centralne ogrzewanie. Nowy wizerunek zyskała także elewacja ścian oraz okna, które doczekały się nowych parapetów. Natomiast klimatyczny strażacki kominek stał się wyjątkową ozdobą tego miejsca. 


Jednak remont budynku to nie jedyne potrzeby doskwierające druhom z Koprzywnicy, ponieważ takich potrzeb jest zdecydowanie więcej. Pilnej wymiany wymaga średni samochód ratowniczo-gaśniczy, widać również braki w umundurowaniu. 


Całkowity remont remizy potrwa jeszcze kilka miesięcy, ponieważ został podzielony na kilka etapów. W następnym etapie planowany jest remont tarasów na który materiał już został zakupiony. 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe