Ponad 2,6 miliona złotych otrzymał powiat sandomierski na realizację projektu wspierającego walkę z COVID-19!

  • 29.05.2020, 15:45
  • STV | Telewizja Sandomierz
Ponad 2,6 miliona złotych otrzymał powiat sandomierski na realizację projektu wspierającego walkę z COVID-19! Fot. Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Podziel się:

Oceń:

Do końca 2020 roku potrwa projekt walki z COVID-19 na który powiat sandomierski otrzymał ponad 2.6 miliona złotych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego. Całkowita wartość realizowanego przez powiat sandomierski projektu oscyluje w wysokości 3 mln 149 tyś. złotych.

Umowa z Zarządem Województwa Świętokrzyskiego już podpisana. Teraz można przejść do realizacji „antywirusowego” projektu skierowanego do placówek opieki zdrowotnej, służb mundurowych i instytucji świadczących usługi społeczne. W ramach projektu samorząd planuje zakupić przede wszystkim środki ochrony osobistej dla pracowników, klientów i podopiecznych, a także materiały i urządzenia do dezynfekcji. Ponadto zakupione zostaną m.in.: łóżka elektryczne i szafki przyłóżkowe, aparaty EKG, kardiomonitory, pompy infuzyjne, lampy przepływowe bakteriobójcze, ssaki elektryczne.

STV | Telewizja Sandomierz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe