Nauczyciele ze szkoły w Bilczy z okazji Dnia Dziecka przeczytali dla uczniów baśń!

  • 02.06.2020, 12:25 (aktualizacja 02.06.2020, 12:32)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Nauczyciele ze szkoły w Bilczy z okazji Dnia Dziecka przeczytali dla uczniów baśń! Fot. Szkoła Podstawowa w Bilczy Nauczyciele ze szkoły w Bilczy przeczytali dzieciom baśń.

Podziel się:

Oceń:

Z okazji Dnia Dziecka nauczyciele z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Św. Jadwigi Królowej w Bilczy przygotowali dla swoich uczniów niespodziankę.

Mimo że codziennie widują się z uczniami dzięki platformie MS Teams, dedykowanej zdalnemu nauczaniu, to postanowili wcielić się w trochę inne role i nagrali dla swoich uczniów i wychowanków utwór Jana Brzechwy „Baśń o korsarzu Palemonie” we własnej interpretacji. Filmowi towarzyszą życzenia:


„Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam, by każdego dnia spotykało Was to, co pozytywnie zaskakuje, co sprawia radość, co wzbogaca Wasze doświadczenie i wzmacnia relacje z drugim człowiekiem. Dużo radości i dużo zdrowia!
- Dyrekcja i nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej w Bilczy”


Film można obejrzeć tutaj:

 

Tego typu inicjatywy są obecnie popularne także w formie facebookowych wyzwań – szkoła w Bilczy idąc z duchem czasu, chętnie wpisała się w nowe trendy, propagowane również przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w ramach akcji e-Dzień Dziecka - „Cała Polska czyta dzieciom”.

Szkoła Podstawowa w Bilczy / oprac. red.

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe