Romantyczna kolacja na Bramie Opatowskiej w zasięgu naszej ręki!

  • 02.06.2020, 17:10
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Romantyczna kolacja na Bramie Opatowskiej w zasięgu naszej ręki!
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Sandomierz powoli otwiera się na turystów, a przyciągnąć do Królewskiego Miasta ma szereg atrakcyjnych inicjatyw. Jedną z ostatnich jest akcja „Romantyczny Sandomierz”, która pozwala nam na m.in. zjedzenie kolacji pod gwiazdami, wykonania sesji zdjęciowej lub powiedzenia przez zakochanych sobie TAK w wyjątkowej scenerii tarasu widokowego Bramy Opatowskiej.

O tym, że Sandomierz to miasto sprzyjające zakochanym nie trzeba nikomu przypominać. Oprócz Bramy Opatowskiej pary mają wiele innych romantycznych zakątków do odwiedzenia. Jak przyznaje Wojciech Dumin dyrektor Sandomierskiego Centrum Kultury Sandomierz słynie z romantycznych sesji plenerowych.

Taras widokowy zabytkowej średniowiecznej bramy wjazdowej to jednak nie wszystko. Zakochani mają do dyspozycji również poszczególne jej kondygnacje na których znajduje się również wiele interesujących i ciekawych wystaw.  

Udostępnienie obiektu Bramy Opatowskiej na jedną godzinę  po zamknięciu jej drzwi dla odwiedzających chętnych będzie kosztować 70 zł. Zainteresowani ofertą mogą kontaktować się z Centrum Informacji Turystycznej w Sandomierzu. 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe