Świętokrzyskie: Wciąż rośnie liczba zakażeń w regionie. Kolejne 5 zachorowań na COVID-19 odnotowano w powiecie starachowickim!

  • 04.06.2020, 14:16
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Świętokrzyskie: Wciąż rośnie liczba zakażeń w regionie. Kolejne 5 zachorowań na COVID-19 odnotowano w powiecie starachowickim! Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Podziel się:

Oceń:

W czwartkowym porannym raporcie Ministerstwa Zdrowia uwzględnionych zostało pięć nowych przypadków koronawirusa w województwie świętokrzyskim. Wszystkie pochodzą z powiatu starachowickiego. Są to trzy kobiety w sile wieku, starszy mężczyzna i nastolatka.
Są też dobre informacje, ponieważ w regionie odnotowano również cztery kolejne ozdrowienia. Walkę z chorobą wygrały dwie osoby z powiatu kieleckiego oraz jedna z powiatu starachowickiego. Do statystyk liczy się także mieszkaniec z powiatu kutnowskiego (łódzkie), który był leczony w województwie świętokrzyskim.
 
W sumie w regionie potwierdzono 507 zachorowań na COVID-19, w tym 22 zgony oraz 263 ozdrowienia. Ponadto 96 osób jest hospitalizowanych w związku z chorobą lub podejrzeniem zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Poddane kwarantannie są 2144 osoby, a pod nadzorem epidemiologicznym jest jedna osoba.
SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe