Cztery tony żywności trafi do mieszkańców Koprzywnicy

  • 12.06.2020, 15:50
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Cztery tony żywności trafi do mieszkańców Koprzywnicy
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Do Koprzywnicy trafiło ponad cztery tony produktów spożywczych, które przekazał Tarnobrzeski Bank Żywności. Tymczasowy magazyn, gdzie przygotowywane i wydawane są paczki z produktami ma miejsce w miejscowej remizie Ochotniczej Straży Pożarnej. W ramach pomocy żywnościowej do potrzebujących mieszkańców gminy trafi ponad 250 paczek.

Bezpłatna pomoc żywnościowa to pokłosie współpracy Urzędu Miasta i Gminy Koprzywnica z Tarnobrzeskim Bankiem Żywności. Burmistrz Aleksandra Klubińska, przyznaje, że zainteresowanie tą akcją wśród mieszkańców jest olbrzymie. 


Zainteresowane taką formą pomocy osoby zgłaszały się do Ośrodka Pomocy Społecznej w Koprzywnicy, który prowadził również weryfikację przyjętych wniosków. Paczek z wysokiej jakości długoterminowymi produktami przygotowano ponad 250. Każda z nich przypada na jednego z domowników i waży od 17 do 20 kilogramów. 


Organizatorzy akcji rozdawania żywności zapewniają, że to pierwsza, ale nie ostatnia forma takiej pomocy, która trafi do najbardziej potrzebujących mieszkańców. W niedalekiej przyszłości planowane są kolejne takie wydarzenia. 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe