Kino samochodowe nie przyjedzie do Sandomierza

  • 17.06.2020, 19:34
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Kino samochodowe nie przyjedzie do Sandomierza

Podziel się:

Oceń:

Sandomierz nie będzie miejscem na trasie mobilnego kina samochodowego, z uwagi na małe zainteresowanie wydarzeniem.

Kilka tygodni temu na konferencji prasowej Burmistrz Sandomierza Marcin Marzec poinformował, o planach związanych z zorganizowaniem kina samochodowego w Królewskim Mieście. Jak wyjaśnił do sandomierskiego magistratu zgłosił się przedsiębiorca, który taką atrakcję organizuje również w innych miastach w Polsce. 

Kino samochodowe miało przyjechać do Sandomierza 19 czerwca i zaprezentować dwa kinowe hity. Dziś już wiemy, że wydarzenie nie odbędzie się. Organizator zrezygnował, ponieważ warunkiem zawartej z miastem umowy było to, że bilety zakupi co najmniej 130 osób, a do dziś zakupiło je tylko 31 - informuje rzecznik burmistrza. 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Arla
Arla 18.06.2020, 09:57
60 zł bilet za auto, 3 osoby w środku, wielka niewiadoma jak to będzie wyglądało , jak się będzie oglądało pierwszy raz tak zorganizowane kino nic wiec dziwnego że mało chętnych 😔

Pozostałe