Nauczyciele z "Czwórki" podjęli charytatywne wyzwanie. Wykonali serię pompek i przysiadów dla Zosi!

  • 23.06.2020, 18:42 (aktualizacja 23.06.2020, 19:01)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Nauczyciele z "Czwórki" podjęli charytatywne wyzwanie. Wykonali serię…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Po urzędnikach, medykach jak również pracownikach innych ważnych administracyjnych i sportowych instytucji w Sandomierzu przyszedł czas na pracowników oświaty. Dziś dla maleńkiej Zosi, chorej na rdzeniowy zanik mięśni serię przysiadów i pompek wykonali nauczyciele sandomierskiej Szkoły Podstawowej nr 4.

Jak przyznała szefowa „Czwórki”, Małgorzata Szuba nominacja do #GaszynChallenge była dużym zaskoczeniem. Zaskoczenie było, ale nie stanęło na przeszkodzie, aby 45 osób pojawiło się na szkolnym boisku  i stawiło czoła sportowemu wyzwaniu. W zgranym zespole udało się wykonać zadanie a nauczyciele z „Czwórki” na kondycje narzekać nie mogą. 

To wyzwanie ma nieść pomoc, która tym razem trafia do pięciomiesięcznej Zosi cierpiącej na bardzo poważną chorobę. Chodzi o rdzeniowy zanik mięśni, którego leczenie kosztuje olbrzymie sumy. Potrzeba ponad 10 milionów. Do tej pory w ramach akcji udało się zebrać niecałe 2 miliony złotych. Zbiórka, do której swoją cegiełkę dorzuca społeczność sandomierskiej „Czwórki” wciąż trwa a akcja #GaszynChallenge idzie dalej w świat. 

Zgodnie z nominacją dyrektor Małgorzaty Szuby wyzwanie trafia do: Grzegorza Sochy, dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Sandomierzu, Michała Suchockiego dyrektora firmy Nijman Zeetank oraz Adama Krępy prezesa zarządu Federal Mogul, którzy to sportowe wyzwanie wykonają ze swoimi zespołami. Do charytatywnego pompowania zostały również nominowane sportowe drużyny takie jak Siarka Tarnobrzeg (rocznik 2008) wspólnie ze swoim trenerem Łukaszem Wilkiem, SPR Wisła Sandomierz oraz MUKS „Piątka” Sandomierz.

Więcej informacji o zbiórce dla malutkiej Zosi znajdziecie na https://www.siepomaga.pl/waleczna-zosia.

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe