Ponad 100 pracowników Pilkington Polska podjęło charytatywny challenge dla Zosi. Padły kolejne nominacje!

  • 24.06.2020, 16:39 (aktualizacja 25.06.2020, 15:10)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
#GaszynChallenge - Pilkington Polska NSG Group
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Ponad 100 osób na placu Pilkington Polska pompowało dla Zosi! Jak do tej pory to jeden z sandomierskich rekordów w wykonaniu tego charytatywnego challengu. Nominację do akcji #GaszynChallenge firma otrzymała od starosty sandomierskiego, Marcina Piwnika.

Pomoc dla maleńkiej Zosi cierpiącej na rdzeniowy zanik mięśni dociera z każdej strony. Byli urzędnicy, medycy, nauczyciele  i sportowe drużyny. Teraz przyszedł czas na przedsiębiorstwa, które równie chętnie biorą udział w tej  charytatywnej akcji. Znakomitym tego przykładem jest Pilkington Polska, którego pracownicy na czele z dyrektorem generalnym Jerzym Baranem pomimo kapryśnej pogody wykonali serię pompek i przysiadów. 


Przypomnijmy, że pięciomiesięczna Zosia mieszka w Niszczycach w województwie mazowieckim i choruje na bardzo poważną chorobę, której leczenie jest bardzo kosztowne. Na jej leczenie potrzeba ponad 10 milionów. Stąd akcja #GaszynChallenge, której zasady są dziecinnie proste. Wystarczy wykonać 10 pompek lub przysiadów i wpłacić cegiełkę na rzecz pięciomiesięcznej Zosi, która cierpi na SMA typu 1, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne instytucje. 


Teraz zgodnie z nominacją dyrektora generalnego Pilkington Polska wyzwanie trafia do: Ryszarda Jani – prezesa Pilkington Automotive Poland z zespołem, Zakładu Inżynierii Kolejowej w Sandomierzu oraz Michała Słuchockiego dyrektora firmy Nijman Zeetank.


Więcej informacji o zbiórce dla malutkiej Zosi znajdziecie na https://www.siepomaga.pl/waleczna-zosia.

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe